Hlasovanie o najlepšie logo

V marci tohto roku sme vyhlásili súťaž o naj logo pre literárny klub NOVÉ LITOKRUHY. Pôvodne sme mali v pláne vybrať jeden návrh, ktorý budeme v budúcnosti používať. Príjemne nás však prekvapilo množstvo návrhov, ktoré nám do súťaže prišli, a preto sme sa rozhodli dať možnosť aj všetkým Vám, aby ste mohli hlasovať za logo, ktoré sa Vám najviac páči, a tiež šancu prezentovať svoju tvorbu autorom návrhov. Vyhlasujeme preto súťaž o cenu diváka
Množstvo návrhov nám prišlo zo Strednej odbornej školy technickej v Rožňave, čo nás úprimne teší a aj touto cestou sa chceme poďakovať pedagógom i študentom tejto školy.
Ak máte chuť hlasovať, dajte lajk k návrhom, ktoré sa Vám páčia (môže ich byť aj viac). Cenu „diváka“ získa návrh, ktorý bude mať najviac označení „páči sa mi to“. Autor víťazného loga i jeden z hlasujúcich, ktorého vyžrebujeme na konci hlasovania, získa vecnú odmenu. Hlasovať môžete do 11.6.2021.
POZOR: logo, ktoré budeme v budúcnosti používať, sa môže, ale aj nemusí zhodovať s tým, ktoré verejnosť vyberie v tomto hlasovaní.
Album súťažných návrhov nájdete tu:
https://www.facebook.com/media/set?vanity=gemerska.kniznica&set=a.4540921189270627

Neprehliadnite

Výstava Stretnutie s Roma Art St 29.5./16:30