Perly poznania 5

Perly poznania 5. ročník
3. kolo
Trvanie: september – október       

  V ďalšom ročníku súťaže sme si opäť pripravili novú sériu otázok zo širokej ponuky najnovších slovenských, ale aj svetových knižných titulov, starých bestsellerov, či klasiky z rôznych kategórií.
  Ak ste  zvedaví, aké knihy sme si pre Vás pripravili, chcete sa zoznámiť s ďalšími zaujímavými spisovateľmi a ich dielami, a máte chuť súťažiť: zapojte sa! V našej súťaži sa môžete veľa nového dozvedieť, a každý je v nej víťazom.
Zapojiť sa môžete online, ako aj priamo u nás.

Zúčastniť sa môžu všetky vekové kategórie, stačí ak:

1. Vyplníte prihlášku a pošlete ju na kniznica@kniznica-rv.sk, zvolíte si v nej jednu z troch súťažných kategórií podľa Vášho veku:
I. kategória: deti od 7-15 rokov, II. kategória: študenti stredných škôl, III. kategória: dospelí
- prihlášku nájdete v prílohe vedľa textu.
2. Zapíšete odpovede na súťažné otázky v každom súťažnom kole do pripraveného formulára (nájdete ho ako prílohu vedľa textu).
Súťaž Perly poznania bude prebiehať pravidelne v troch kolách, kde na Vás budú čakať literárne súťažné otázky, ktoré veľmi ľahko vyriešite pomocou ukážok z kníh uverejnených na facebooku knižnice.
   1. kolo: marec – apríl 2021
   2. kolo: máj - august 2021
   3. kolo: september – október 2021
3. Vyplnený formulár pošlete na e-mail knižnice: kniznica@kniznica-rv.sk
4. Súťaže sa môžete zúčastniť kedykoľvek počas jej trvania, je možné vyplniť spätne aj predošlé kolá
5. Na konci súťaže prebehne vyhodnotenie (november 2021). Všetkých súťažiacich, ktorí splnili podmienky a odoslali vyplnené formuláre zo všetkých troch kôl, čakajú knižné odmeny.

Tešíme sa na vašu účasť.

Neprehliadnite

Aktivita Jarné prázdniny 26.2.-2.3.